Çatı Sistemleri

Çatı Sistemleri her konut, yapı ve yaşam alanı için zorunlu bir gerekliliktir. Yaşam alanlarınızın sadece şık durması için değil, hava şartlarına ve koşullarına karşın dayanıklı ve korunaklı olması için de çatı sistemleri gereklidir.

Konutunuzu koruyan bir sistem olmasından dolayı çatı sistemleri seçiminde çok dikkatli olunması gerekmektedir. Çatıyı oluşturacak olan en küçük bir malzemeyi bile kapsayan sistemler arasından tercihinizi yaparken, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

En İyi Çatı Sistemi Hangisi?

En iyi çatı sistemi hangisi ve çatı modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gerekenleri sizler için sıraladık. Yaşam alanınız için en iyi çatı sistemi seçimde dikkat etmeniz gerekenlere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

  • Çatı sistemleri arasından seçim yaparken mutlaka yaşadığınız yerin iklim şartlarını göz önünde bulundurmalısınız. Çok soğuk veya çok sıcak olan yerler dışında, yağış ve don gibi durumları da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.
  • Aşırı rüzgâr alan bir yerde yaşıyorsanız, mutlaka dayanıklı bir çatı malzemesi içeren sistemi tercih etmelisiniz.
  • Evinizin veya iş yerinizin yapısına uyumlu olacak şekilde çatı sistemi seçmek de yine en önemli konulardan biridir.

Kaç Çeşit Çatı Tipi Vardır?

Kaç çeşit çatı tipi vardır ve çatı çeşitlerinin nelere göre sınıflandırıldığı merak konusudur. Çatı sistemleri görünüm, yapı ve malzemelerine göre farklı alt kategorilere ayrılmaktadır.

En yaygın olan çatı tipleri içerisinde, dış şekillere göre tasarlanan modeller yer almaktadır. Eğime, taşıyıcı malzemeye ve örtü malzemelerine göre de farklı çatı tipleri bulunmaktadır.

Çatı Sistemleri Fiyatları

Çatı sistemleri fiyatları, kendilerine özgü özelliklere göre fiyatlandırılmaktadır. Özellikle yapının büyüklüğü, yapılacak olan çatının genişliği, yapısı ve yapımında kullanılacak olan malzemenin kalitesi de fiyatları etkilemektedir.

Çatı sistemlerinde fiyatları önemli ölçüde etkileyen konulardan birisi de sıcak ve soğuk yalıtım sisteminin de ilave ediliyor olmasıdır. Çatı sistemleri tek başına detaylı bir sistem olduğu için, fiyat belirlemede de tüm etkenler göz önünde bulundurulmaktadır.

Elze Dizayn firmamızı arayarak, ihtiyaçlarınıza ve yaşadığınız yere en uygun çatı sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarımızı değerlendirerek, en kaliteli çatı sistemleri modellerini en uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

cati-sistemleri

cati-sistemleri

+90 532 453 71 93

Bir önceki yazımız olan Compact Cepheler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Post a comment

Your email address will not be published.

Related Posts