Fotoselli Kapı- Kepenk

Fotoselli Kapı- Kepenk modelleri alışveriş merkezleri, kurumsal binalar ve diğer pek çok yer için tercih edilmektedir. Özelikle büyük ve toplu geçiş noktaları için pratik bir çözüm sunması açısından fotoselli kapı modelleri kullanılmaktadır. Ayrıca büyük depolar için de fotoselli kepenk modelleri ideal bir seçimdir.

Kayar kapı veya kayar kepenk modelleri sayesinde fonksiyonel bir kullanım ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Günlük yaşantımız içerisinde pek çok yerde karşımıza çıkan fotoselli kapı ve kepenk modelleri ile daha işlevsel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Nerelerde Kullanılır?

Fotoselli kapı nerelerde kullanılır ve teknik özellikleri ile ilgili detaylar müşterilerimiz tarafından sıkça merak edilmektedir. Fotoselli kapı modelleri oteller, iş merkezleri, okullar, hastaneler, alışveriş merkezleri veya pek çok toplu kullanım yapılarında kullanılmaktadır.

Genel olarak fotoselli kapı özellikleri ise, şu şekilde listelenebilir:

  • Fotoselli kapı modelleri, otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Bunun için özellikle içerideki sıcak veya soğuk havanın korunması açısından ayrıcalık sunmaktadır.
  • Emniyet ve buton kontrolü yapabilme avantajı bulunmaktadır.
  • Kanat açılma hızı ayarlanabilir.
  • Meydana gelebilecek herhangi bir acil durumda manuel olarak kontrol edilebilmektedir.
  • Gerekli görüldüğü takdirde elektronik kilit sistemi devreye girebilmektedir.
  • Herhangi bir elektrik kesintisi olması durumunda, kapının açılmasını veya kapanmasını sağlayacak batarya devreye girmektedir.
  • Fotoselli kapı ve kepenk çeşitlerinde farklı renk ve desen seçimi yapabilirsiniz.

Fotoseli Kapı- Kepenk Fiyatları

Fotoselli kapı- kepenk fiyatları ile ilgili tekliflerimizi değerlendirmeden önce, modellerimize ve tasarımlarımıza göz gezdirebilirsiniz. Fotoselli kapı ve kepenk modelleri olarak aynı çalışma prensibi ile hizmet vermektedir.

Her iki üründe de algılama için uygun bir radar, kontrol paneli, kanat profilleri ve mekanizmanın sağlıklı çalışması için motor bölümü yer almaktadır. Yaşam alanlarının daha güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılması için, uzaktan da kontrol edileme özelliğine sahip olan fotoselli kapı ve kepenk modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Elze Dizayn firmamız bünyesinde yaptıracağınız fotoselli kapı ve kepenk modelleri, uzun süreli kullanım avantajı sunmaktadır. Firmamızı arayarak, ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun fotoselli kapı- kepenk modeli için fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Fotoselli Kapı- Kepenk

Fotoselli Kapı- Kepenk

+90 532 453 71 93

Bir önceki yazımız olan Çelik Takviyeli Cephe başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Post a comment

Your email address will not be published.

Related Posts