Transparan- Spider Cephe

Transparan- Spider Cephe sistemi günümüzde yeni bir uygulama olsa da giderek popülerliğini artırmaktadır. Hem çok yönlü kullanışlılık, hem de estetik bir bütünlük sunması açısından transparan- spider cephe sistemleri avantaj sunmaktadır.

Özellikle modern yapılarda daha sık karşılaştığımız transparan cephe sistemi, iç mekanın tüm detaylarını da ön plana çıkartmak için ideal bir seçimdir. Transparan- spider cephe sistemleri genellikle üniversiteler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve ofis gibi yerlerde daha sık kullanılmaktadır.

Spider Cephe Nedir?

Spider cephe nedir ve özellikleri ile ilgili detayları merak ediyorsanız doğru yedesiniz. Spider cam cephe kaplama olarak da bilinen yeni uygulamanın kullanıcılarına sunmuş olduğu pek çok ayrıcalık vardır.

Özellikle paslanmaz malzemeler ile montajı yapıldığı için uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilmektedir. Cam kaplama olması, dışarıdan konutun çok daha şık ve estetik durmasını sağlamaktadır.

Transparan Cephe Sistemleri Nedir?

Transparan cephe sistemleri nelerdir ve sunmuş olduğu avantajlar sıkça merak edilmektedir. Tasarım açısından kullanıcılarına pek çok farklı seçeneği sunmaktadır. Montaj kolaylığı yanı sıra, su geçirmez özelliği ile de konforlu bir kullanım sunmaktadır.

Transparan cephe sistemleri avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Transparan- spider cephe sitemleri emniyetli cam çeşitleri kullanılarak oluşturulmaktadır. Bunun için oldukça güvenli bir kullanıma sahiptir.
  • Cam çerçevelerin araları kesinlikle su almayacak şekilde ve özel contalar ile silikon mastik çeşitleri kullanılarak monte edilmektedir.
  • En kaliteli kaplama cam çeşitleri tercih edildiği için, iç mekânın doğal ışıktan maksimum düzeyde yararlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca bazı transparan cam kaplama ürün çeşitlerinin UV ışıklarının emilmesini de engellediği bilinmektedir.
  • Transparan- spider cephe kaplama malzemelerinin hem montajı, hem de temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.

Transparan- Spider Cephe Fiyatları

Transparan –spider cephe fiyatları için uzman kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Elze Dizayn ailemizi arayarak, oldukça popüler ve avantajlı olan transparan- spider cephe kaplama fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

En güncel ürünlerimiz, montaj, işçilik ve ürün detaylarımız hakkında bilgi alırken, bütçenize en uygun tekliflerimiz de değerlendirebilirsiniz. Transparan- spider cephe ürünlerimizde size özel model ve renk seçimleri için uzman ekibimizi ile görüşmeden karar vermemelisiniz.

Transparan- Spider Cephe

Transparan- Spider Cephe

 

 

+90 532 453 71 93