Kış Bahçesi

Kış Bahçesi, pek çok kişinin hayalidir. İsmi her ne kadar kış bahçesi olsa da, yılın her mevsimi keyifle vakit geçirebileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Son dönemlerde sadece ülkemizde değil, tüm dünya genelinde kış bahçesine daha fazla talep olmaktadır.

Evinize en uygun modelde kış bahçesi tasarımları yaptırabilir ve evinize çok şık bir alan kazandırabilirsiniz. Daha konforlu ve daha estetik duran bir kış bahçesi yaptırmadan önce firmamız ile mutlaka görüşmelisiniz.

Kış Bahçesi Nedir?

Kış bahçesi nedir ve kış bahçesinin özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi derledik. Kış bahçesi modelleri, pek çok farklı model ve tasarımla sizlere sunulmaktadır. Bu denli çok modele sahip olmasının nedeni ise, evlere uygun şekilde tasarım yapılabiliyor olmasıdır.

Kış bahçesi genellikle bahçeli evlerde görmeye alışık olduğumuz ek alanlar olarak bilinmektedir. Ancak teraslara veya geniş balkonlara da uygun şekilde dizayn yapılarak, kış bahçesi oluşturulabilmektedir.

Kış Bahçesi Modelleri

Kış bahçesi modelleri tasarımları, alana özel olarak belirlenmektedir. Evinize ve bahçenize ayırdığınız alanın büyüklüğüne uygun şekilde kış bahçesi modelleri tasarlanmaktadır. Genellikle dikdörtgen formda görmeye alışık olduğumuz kış bahçesi çeşitleri, kare veya farklı şekillerde de tasarlanabilmektedir.

Kış bahçesi modellerinin her ne kadar büyüklük ve genişlikleri farklı olsa da kaplama kısmı cam olarak dikkat çekmektedir. Cam kaplama olarak dizayn edilen kış bahçesi çeşitlerinde esas hedef, hava şartlarına karşın dayanıklı bir alan hazırlamak olmalıdır.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları için belirli bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün değildir. Çünkü hazırlanacak olan kış bahçesinin büyüklüğü, siz değerli müşterilerimizin belirleyeceği alandır. Ayrıca bahçenin şekli, büyüklüğü ve yapımında kullanılacak olan malzemelerin kalitesi de yine fiyatlara etki etmektedir.

Kış bahçesi tasarımında sadece cam kaplama özelliğine göre değil, çatı gibi tasarımı komple ilgilendiren tüm detaylar fiyatları ilgilendirmektedir. Camların açılır kapanır özellikte olması, sürgülü kış bahçesi modelleri veya farklı özelliklere sahip olan modellerde fiyatlarımız değişkendir.

Elze Dizayn firmamız ile iletişime geçerek, tüm etkenlere göre en ekonomik fiyat tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarımız sayesinde, hayalinizdeki kış bahçesini firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

+90 532 453 71 93

Bir önceki yazımız olan Kapaklı- Yarı Kapalı Cephe başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Post a comment

Your email address will not be published.

Related Posts