Cam Saçak

Cam Saçak modelleri, tamamen paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Yaşam alanlarınızın daha konforlu ve daha modern yapılar halinde dönmesini istiyorsanız, cam saçak modellerimizi mutlaka incelemelisiniz. Uzman kadromuz ve ekibimiz sayesinde en popüler olan cam saçak modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Mimaride sıklıkla kullanılan cam saçak modelleri, konut ve binaların olmazsa olmaz detaylarından biridir. Birbirinden şık ve işlevsel özelliğe sahip olan cam saçak modelleri ile ev veya iş yerinizin daha kullanışlı bir alan haline dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Cam Saçak Nedir?

Cam saçak nedir ve özellikleri ile ilgili pek çok önemli detayı yazımızda bulabilirsiniz. Cam saçak çeşitleri, günlük yaşantınız içerisinde sıklıkla karşılayacağınız sistemlerden biridir.

Özellikle yapıların dış kısmında tercih edilen cam saçak çeşitleri, yağmur ve güneş gibi etkenlere karşı korunmak amaçlı olarak geliştirilmiştir. Bu korunma işlevini yerine getirirken, yapıların görsel bütünlüğünü de koruması açısından farklı modeller arasından tercih yapma şansınız da bulunmaktadır.

Dilerseniz sam saçak modelleri arasından şeffaf modelleri kullanabilirsiniz. Ancak yapı ile daha uyumlu olan bir model arıyorsanız, renkli cam saçak çeşitleri de ideal bir seçim olacaktır.

Cam Sundurma Modelleri

Cam sundurma modelleri sadece yapınıza özel olarak tasarlanmakta ve monte dilmektedir. Özellikle dış etkenlere karşın maksimum düzeyde dayanıklılık özelliğine sahip olan cam saçak çeşitleri, farklı model alternatiflerini de sunmaktadır.

Özellikle alışveriş merkezleri, iş merkezleri ve plaza gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hem istediğiniz boyut, hem de dilediğiniz modelde cam saçak yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Cam Saçak Fiyatları

Cam saçak fiyatları, kullanılan malzemelerin kalitesine ve saçağın boyutu ile modeline göre değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz paslanmaz çelik şeffaf cam saçak modelini tercih edebilirsiniz. Ancak yine paslanmaz çelik renkli modeller için de firmamız arayarak fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Cam saçak modellerinde gerdirme işlemi yapılırken, genellikle paslanmaz çelik halat tercih edilmektedir. Bununla birlikte siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre istediğiniz kalınlık ve modelde cam saçak modeli yaptırabilirsiniz.

Elze Dizayn firmamız ile iletişime geçerek, cam saçak modellerimizi inceleyebilir, hizmet talebinde bulunabilir ve fiyat tekliflerimizi değerlendirebilirsiniz.

Çam Saçak

Çam Saçak

+90 532 453 71 93