Çelik Takviyeli Cephe

Çelik Takviyeli Cephe sistemleri, özellikle geniş açıklığın bulunduğu ve daha yüksek açıklıkların yer aldığı alanlar için tercih edilmektedir. Genellikle plaza, iş merkezleri çelik takviye cephe sistemlerinin en çok kullanıldığı alanlardan biridir.

Pek çok yapıda görmeye alışık olduğumuz çelik takviye cephe sistemi çeşitleri, geniş aralık ve açıklıkları kapatmada oldukça başarılı sonuç vermektedir. Bununla birlikte sistem içerisinde yer alan ve düşey profildeki kondens kanalı adı verilen tahliye yeri sayesinde, sistemdeki suyun tahliye edilmesi de gerçekleşmektedir.

Çelik Takviyeli Cephe Sistem Özellikleri

Çelik takviyeli cephe sistem özellikleri sayesinde kullanıldığı alana ekonomik çözümler sunmaktadır. Özellikle cephe sistemi içerisinde kullanılacak olan alüminyum miktarı da çelik takviyeli cephe sistemi sayesinde en az miktarda kullanılmaktadır.

Çelik takviyeli cephe sistem özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Yapıların dış cephelerindeki geniş ve büyük açılıkların giderilmesinde üst düzey bir performans sunmaktadır.
  • Çalışma prensibi olarak, kapaklı cephe sistemi gibi çalışmaktadır. Düşeyde çalışma prensibi bu şekilde iken yatayda ise, kertme işlemi uygulanması uygun görülmektedir.
  • Çelik takviyeli cephe sistemi düşey ve yatayda farklı cephe uygulamalarına da olanak sunmaktadır.
  • Isı yalıtımına katkısı oldukça fazladır. Bununla birlikte talebe göre farklı kalınlık ve renk seçimi gibi ayrıcalıkları da mevcuttur.
  • Çelik takviyeli cephe giydirme sistemleri özellikle iç mekânlarda en doğal ışığı elde etmek için de tercih edilmektedir. Doğal ışıktan yararlanmak için en uygun cephe giydirme sistemlerinden biridir.

Çelik Takviyeli Cephe Fiyatları

Çelik takviyeli cephe fiyatları ve diğer tüm uygulamalarımız için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Konut, yapı, kurumsal bina, iş merkezleri gibi tüm alanlar için en uygun olan cephe giydirme sistemlerinde siz değerli müşterilerimize destek olmaya devam etmekteyiz.

Çelik takviyeli cephe fiyatları ve tekliflerimiz ürünlerin kalitesi, rengi, miktarı ve kalınlığı gibi pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çelik takviyeli cephe sistemlerinde sizlere profesyonel ve kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.

Elze Dizayn firmamızı arayarak, sizler için en uygun olan cephe giydirme sistemleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve en uygun fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

celik-takviyeli-cephe

celik-takviyeli-cephe

+90 532 453 71 93