Kapaklı- Yarı Kapalı Cephe

Kapaklı- Yarı Kapaklı Cephe sistemleri hem ekonomik olması, hem de uzun süreli kullanım sunması açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Giderek popülerleşen dış cephe giydirme sistemleri içerisinden yapınız için en doğru sistemi tercih etmeniz gerekmektedir.

Ses ve ısı yalıtımı konusunda dış cephe giydirme sistemlerinin önemi oldukça fazladır. Üstelik kapaklı- yarı kapaklı cephe sistemleri görsel açıdan istediğiniz bütünlüğü de sunmaktadır.

Üstün performans ve verimlilik sunan kapaklı- yarı kapaklı cephe sistemleri, açılabilir ve kapanabilir mekanizma desteği gibi çok yönlü kullanım ayrıcalığı da sumaktadır. Elze Dizayn firmamız sizlere, başta kapaklı- yarı kapaklı cephe ve tüm dış cephe sistemleri ile ilgili profesyonel olarak destek vermektedir.

Kapaklı Cephe Sistemleri

Kapaklı cephe sistemleri, kapaklı cephe giydirme olarak bilinmektedir. Özellikle dış cephe giydirmede en çok

edilen modellerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Kurumsal yapılar, hastaneler ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde genellikle kapaklı cephe giydirme sistemi tercih edilmektedir.

Daha konforlu ve daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak açısından pek çok avantaj sunan kapaklı cephe giydirme sistemleri ön plandadır. Kapaklı cephe sistemlerinin bu denli sık tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de ekonomik olmasıdır. Estetik bir görünüm sunması da dış cephede sizleri yormayacak çözümlere sahip olmanız açısından bir ayrıcalıktır.

Yarı Kapaklı Giydirme Cephe Nedir?

Yarı kapaklı giydirme cephe nedir ve özellikleri sıkça merak edilmektedir. Kapaklı- yarı kapaklı cephe sistemleri genellikle benzer özelliklere sahiptir.

Estetik ve görsel bütünlük sunması açısından kapaklı cephe giydirme modelleri ile kıyaslanmaktadır. Ancak yarı kapaklı cephe sistemleri, silikon cephe sistemlerine kıyasla daha ekonomik bir seçimdir.

İşçilik detayları oldukça fazla olan yarı kapaklı cephe giydirme sistemlerinde kanatların iç ve dışa açılma özellikleri siz değerli müşterilerimizin tercihine bırakılmaktadır.

Kapaklı- Yarı Kapalı Cephe Fiyatları

Kapaklı- yarı kapaklı cephe fiyatları ve bütçe dostu tekliflerimiz için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tercih edeceğiniz kapaklı- yarı kapaklı cephe fiyatları, konut için gerekli olan ürün sayısına ve tercih edilecek ürünü kalitesine göre farklılık göstermektedir. Elze Dizayn ailemize sizler de katılarak daha sağlıklı ve modern yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Kapaklı--Yarı-Kapalı-Cephe

Kapaklı–Yarı-Kapalı-Cephe

 

+90 532 453 71 93