Seramik Cepheler

Seramik Cepheler, modern yapılarda sıklıkla karşılaştığımız ve estetik açıdan eşsiz bir uyum sunan yeni nesil cephe kaplama çeşitlerindendir. Genellikle bina ve konutlarda sağır cephe olarak bilinen alanlara uygulanmaktadır. Seramik cephe kaplamaları farklı şekillerde uygulanabilmektedir.

Gerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri, gerekse konut ve yapınıza en uygun şekilde seramik cephe modeli hazırlanmaktadır. Seramik cepheler ve uygulamaları için dilediğiniz zaman Elze Dizayn firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Dış Cephe Seramik Avantajları

Dış cephe seramik avantajları açısından kullanıcılarına pek çok ayrıcalık sunmaktadır. Binanızın daha uzun süre kullanılmasından, görsel açıdan istediğiniz şıklığa erişebilmenize kadar pek çok fayda sağlamaktadır. Dış cephe seramik avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Binaların rutubet ve nemden korunmasını sağlar.
  • Konutlarda oldukça önemli bir konu olan ısı yalıtımı söz konusu olduğunda, en yüksek verim seramik cephe modellerinden alınmaktadır.
  • Diğer cephe kaplama modellerine ve sistemlerine kıyasla, seramik cephe sistemlerinin montaj aşaması daha kolaydır.
  • Konutların dış cephelerinin daha şık durmasını sağlar. Farklı renk ve model seçeneklerine sahip olması, zevkinize uygun bir model seçimi yapmanıza olanak sunar.

Seramik Cephe Kaplama Nedir?

Seramik cephe kaplama nedir ve çeşitleri müşterilerimiz tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Pek çok farklı model ve renk seçeneğine sahip olan seramik cepheler, konutlara özel olacak şekilde dizayn edilmektedir.

Üstelik seramik cepheleri yapıların sadece dış cephelerinde değil, iç mekanlar için de kullanabilirsiniz. Elze Dizayn firmamız ile iletişime geçerek, seramik cepheler ve modellerimiz inceleyebilirsiniz.

Seramik Cephe Fiyatları

Seramik cephe fiyatları seçilecek olan ürünün kalitesine, modele ve yapının büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Çizilme, solma veya darbelere karşı üstün dayanıklılık özelliklerine sahip olan seramik cephe çeşitleri için firmamız ile görüşmeden karar vermemelisiniz.

Gerek iç mekân, gerekse dış cepheler için uygulanacak olan tüm seramik cephe kaplamaları, profesyonel kadromuz aracılığı hazırlanmaktadır. İlham veren yaşam alanlarını oluştururken, kaliteli ve ekonomik ürünlere erişmek için Elze Dizayn firmamızı arayabilirsiniz.

Seramik cepheler ve yapılar için uygulamakta olduğumuz diğer cephe kaplama hizmetlerimizi inceleyebilir ve bütçenize en uygun olan fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Seramik-cephe-2

Seramik-cephe-2

+90 532 453 71 93