Silikon Cephe

Silikon Cephe, konut ve yapıların dış cepheleri için tercih edilen bir cephe giydirme modeli olarak tanımlanmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri ve kurumsal binalar için tercih edilen silikon cephe uygulaması, dış cephelerin estetik açıdan bütünlük kazanması açısından da oldukça avantaj sunmaktadır.

Şık ve göze hitap eden bir dış cephe uygulaması yaptırmanın yanı sıra, ısıya karşın dirençli ve darbelere karşı dayanıklı bir cephe kaplaması yaptırmak için de tercih edilmektedir.

Silikon Cephe Nedir?

Silikon cephe nedir ve özellikleri ile ilgili merak edilen tüm detayları sizler ile paylaşıyoruz. Silikon cephe sistemleri, uygulama sırasında montajlama tekniği ile yapılmaktadır.

Konut ve yapıların yüzey kısımları ile dış cam bölümleri arasında gizli bir şekilde kaldığı için iç cephelerde de estetik bütünlüğün korunmasını sağlar. Özellikle bulunduğunuz bölgedeki tüm hava şartlarına karşın yüksek dirençli olması, silikon cephe sisteminin uzun yıllar kullanılmasını sağlayacaktır.

Yalıtım açısından da kullanıcılarına üstün avantajlar sunan silikon cephe sistemleri, yüksek katlı yapılar için ideal bir seçimdir. Özellikle yüksek katlı konut ve binalarda nem, koku ve rutubet gibi yaşanacak sorunların önüne geçmek için silikon cephe kullanılması tavsiye edilmektedir.

Silikon cephe sisteminin en önemli özelliği ise, su ve hava akımına karşın binaların korunmasına yardımcı olmasıdır. Özellikle çok sıcak veya aşırı yağış alan bölgelerde hava şartlarına uygun olarak, içerideki havanı sızmasının önüne geçmektedir. Yüksek bir yalıtım özelliği olması, soğuk bölgelerde yalıtım konusunda aradığınız çözümü sizlere sunmaktadır.

Silikon Cephe Fiyatları

Silikon cephe fiyatları uygulama yapılacak olan yapının veya konutun büyüklüğüne ve kat sayısına göre farklılık gösterebilmektedir. Diğer cephe kaplama malzemelerinde olduğu gibi, silikon cephe sistemi de metrekare cinsinden hesaplanmaktadır.

Montaj ve işçilik gibi fiyatları etkileyecek tüm faktörler göz önünde bulundurulmaktadır. Elze Dizayn firması olarak, siz değerli müşterilerimize her zaman en ekonomik ve en kaliteli yapı malzemeleri tekliflerini sunmaktayız.

Dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçerek, silikon cephe sistemi için konut ve yapınıza uygun bütçe dostu fiyat tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Doğru firma ve ekonomik fiyat teklifleri için Elze Dizayn firmamızı tercih edebilirsiniz.

silikon-cephe-sistemleri

silikon-cephe-sistemleri

+90 532 453 71 93