Terracotta Cephe

Terracotta Cephe, tamamen çevreci bir dış cephe kaplama sistemi olarak bilinmektedir. Tamamen doğal malzemelerden ve kilden üretilen çok özel bir tuğla türü olan terracotta sayesinde, dış cephenize doğal bir dokunuş yapabilirsiniz.

Pişmiş toprak olarak da bilinen terracotta uygulamaları, son dönemlerde de oldukça popüler olarak tercih edilmektedir. Dış cephe kaplamaları içerisinde tercih edebileceğiniz terracotta cephe kaplama hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Terracotta Cephe Nedir?

Terracotta cephe nedir ve özellikleri ile ilgili tüm detayları sizler için açıkladık. Terracotta cephe, özellikle doğal bir malzemeden üretildiği için daha sık kullanılmaktadır. Bunlar dışında terracotta cephe kaplama sistemi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Doğal bir malzemeden üretildiği için, tamamen geri dönüşümlüdür. Bir dış cephe kaplama sistemidir.
  • Estetik ve şık duruşundan dolayı dış cephelere istenilen şekilde tasarım yapılabilmektedir.
  • Uzun yıllar kullanılabilmektedir. Hava şartlarına rağmen, dış cephe kaplamasında herhangi bir çatlama veya solma meydana gelmemektedir.
  • Özellikle soğuk iklime sahip olan yerlerde, don gibi sorunlara karşı da maksimumum dayanıklıdır.
  • Terracotta cephe sisteminin yangınlara karşı dayanıklı olması, güvenlik açısından oldukça önemlidir.
  • Isı yalıtımına yardımcı olacak bir malzeme olduğu için, ekstra yalıtım maliyetinden sizleri kurtarmaktadır.

Terra Cotta Kaplama Nedir?

Terra Cotta kaplama nedir ve uygulama alanları ile ilgili detayları açıklamamızda bulabilirsiniz. Terracotta cephe kaplama, günümüzde pek çok konut ve yapıda tercih edilmektedir. Görsel açıdan daha modern ve şık bir yapı dizaynı elde etmek için de terracotta cephe kaplama sisteminden yararlanabilirsiniz.

Özellikle restoranlar, alışveriş merkezleri, oteller ve konutlarda sıkça kullanılmaktadır. Kamu binaları ve fabrika ile hastane gibi yerlerde de dış cephe kaplaması olarak terracotta cephe tercih edilmektedir.

Terracotta Cephe Kaplama Fiyatları

Terracotta cephe kaplama fiyatları ve hizmet detaylarımız için dilediğiniz zaman bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Elze Dizayn

, özellikle terracotta cephe kaplama ile ilgili sunmuş olduğu kaliteli ve profesyonel hizmetler ile yanınızda olmaya devam etmektedir.

Konut veya yapının özelliğine en uygun terracotta cephe kaplama modeli ekibimiz aracılığı ile hazırlanmaktadır. Elze Dizayn firmamızı arayarak, bütçe dostu terracotta cephe fiyat tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Terracotta Cephe

Terracotta Cephe

+90 532 453 71 93